استفاده از رینگ لایت در آرایش

 

تمام شاغلین در حوزه زیبایی ، چه آرایشگر باشند و چه متخصص کوتاهی مو ، موافقند که نورپردازی خوب در خط مقدم کار آنها قرار دارد. به همین ترتیب ، بسیاری از بودجه مشاغل آنها صرف روشنایی با کیفیت می شود. شما باید نور برنامه های آرایش را به عنوان یک ابزار اصلی در مجموعه مهارت های آرایش خود در نظر بگیرید.

بدون نور مناسب ، سرانجام آرایش شما توسط سایه ها پاک می شود و رنگ ها شدت خود را از دست می دهند. داشتن نور مناسب می تواند مهارت های استفاده از آرایش را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. همانطور که ماریا کری یک بار گفت ، “نور بد سم است”. او اشتباه نکرد در اینجا ، ما برخی از مواردی را برای انتخاب بهترین نور برای استفاده در آرایش انتخاب می کنیم.

بهترین راه برای آرایش این است که ابتدا مراحل درست آماده سازی را دنبال کنید. این مراحل آماده سازی شامل پاکسازی ، مرطوب سازی و پرایمرینگ است. استفاده از آرایش کامل صورت می تواند کمی تمرین داشته باشد اما با گذشت زمان ، کارها راحت تر می شوند. اول ، شما می خواهید مطمئن شوید که صورت شما از وجود هرگونه ناخالصی ، آلودگی و باقی مانده پاک شده است. برای این کار ، به راحتی صورت خود را با آب بشویید و حتما مرطوب کنید. آغاز به کار اختیاری است ، اما اگر می خواهید آرایش شما برای مدت طولانی ادامه یابد بسیار توصیه می شود. استفاده از آغازگر بر روی صورت قبل از استفاده از آرایش می تواند از تاثیر بد گرما و تعریق بر کار شما جلوگیری کند.

پس از تمیز کردن و آماده سازی اولیه ، می توانید مرحله به مرحله لایه آرایش خود را شروع کنید.

علم نورپردازی خوب

استفاده از نور با کیفیت هنگام آرایش بسیار مهم است. باور کنید یا نکنید ، بهترین راه برای آرایش این است که مطمئن شوید آرایش را می بینید! نور مناسب به این معنی است که شما می توانید بدون نگرانی از آن سایه های مزاحم ، آرایش کامل صورت را انجام دهید. شما قادر خواهید بود بهترین رژ لب و سایه چشم ایده آل را انتخاب کنید.

همچنین ، آموزش های آرایش اغلب شامل ترکیبی پیچیده از سایه ها و پایه های مختلف است ، زیرا سم چشم آموزش ندیده سبز پیچک می تواند به راحتی مانند سبز جنگل به نظر برسد. متأسفانه ، یافتن نور مناسب برای استفاده از آرایش به آسانی آنچه به نظر می رسد نیست. کرک زدن با نور زیاد می تواند باعث گرما و تعریق بیش از حد شود ، در حالی که عدم استفاده از نور کافی می تواند زیبایی واقعی آرایش شما را از بین ببرد.

از نظر آینه ، شما ممکن است امتیاز 10 را کسب کنید اما یک قدم بیرون بروید و خوش شانس باشید که نمره 6 را کسب کنید. بنابراین ، بهترین نوع نور چیست؟ در مرحله اول ، ما باید نور را به عنوان طیف رنگی ببینیم و نه فقط به عنوان “نور”. تمرکز بر توزیع یکنواخت بین قرمز ، سبز و آبی ، قضاوت شما در مورد سایه ها و پایه ها را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد.

نور مرئی (که به آن نور سفید نیز می گویند) ، هنگامی که از منشور مثلثی عبور می کند ، به 6 رنگ اصلی یعنی قرمز ، آبی ، نارنجی ، سبز ، بنفش و زرد شکسته می شود. جدایی نور سفید به رنگهای مختلف پراکندگی نامیده می شود.

نور طبیعی بهترین نور است

بیایید صادقانه بگوییم ، هیچ چیز واقعاً نور طبیعی نمی شود. واضح ، نرم و لطیف است – همه چیزهایی که در زرادخانه آرایش خود می خواهید. همیشه مطمئن شوید که برای استفاده کامل از نور طبیعی به دنبال نزدیکترین پنجره می گردید. در نهایت آرایش شما سرزنده و کاملاً متناسب با رنگ پوست شما به نظر می رسد.

نور طبیعی از طریق پنجره معمولاً در عکاسی مد و سبک زندگی مورد استفاده قرار می گیرد زیرا به طور مساوی پخش می شود ، دقیقاً مانند چراغ سافت باکس استودیو.

رینگ لایت های LED

اگر نور طبیعی در دسترس نباشد چه اتفاقی می افتد؟ گزینه دیگر استفاده از نور سفید تولید شده از طریق LED (دیود ساطع کننده نور) مانند رینگ لایت است.

سعی کنید با استفاده از مجموعه ای از بازتابنده ها نور را یکسان پخش کنید در حالی که گرمای ساطع شده را کاهش می دهید. هنگام خرید برای یک چراغ ، یک نمونه با شاخص رندر رنگ (CRI) 90 یا بالاتر پیدا کنید ، هرچه به شاخص نور طبیعی نزدیکتر باشد ، بهتر است.

اغلب رینگ لایت ها دارای CRI 95 هستند. به همین دلیل ، آنها اغلب توسط آرایشگران حرفه ای درجه یک استفاده می شوند. رینگ لایت ها دارای درجه حرارت رنگ قابل تنظیم و تنظیم روشنایی هستند. و اگر برای مدت طولانی استفاده زیاد گرم نمی شود.

رینگ لایت برای استفاده در آرایش

رینگ لایت ها برای استفاده از آرایش و عکس گرفتن از محصول نهایی ایده آل هستند. اگر یک وبلاگ نویس زیبایی برای vlogger هستید ، یک رینگ لایت به وزن خود اندازه طلا ارزش دارد. از آنجا که رینگ لایت نور را به طور مساوی پخش می کند ، از سایه های مزاحم خلاص می شوید و ویژگی های شما را کاملا برجسته می کنند. ممکن است قبلاً متوجه انعکاس جرقه مانند هاله ای در چشم یک استاد زیبایی شده باشید – این حلقه درست است. این رینگ لایت ها در مدل های مختلفی از جمله رینگ لایت سلفی ارائه می شوند. این رینگ لایت ها ماهیتی کوچک و جمع و جور دارند که برای سوار شدن روی تلفن های هوشمند طراحی شده اند. اگرچه این رینگ لایت ها کوچک هستند اما بازهم همان اثری را دارند که رینگ لایت های با اندازه کامل دارند.

اگر به آینه آرایش با لامپ علاقه دارید ، لامپ 75-100 وات توصیه می شود. این یک رنگ طلایی را روشن می کند که از استفاده بیش از حد پودر ، برنزه و زیرسازی جلوگیری می کند.

CRI مقیاسی از 1 تا 100 است که توانایی منبع نور را برای نشان دادن دقیق رنگهای واقعی یک جسم در مقایسه با نور طبیعی اندازه گیری می کند. هرچه عدد CRI بیشتر باشد ، نمایش رنگهای جسم بهتر است.

بایدها و نبایدها در استفاده از رینگ لایت

نور رینگ لایت باید دقیقاً در جلوی صورت شما قرار گیرد. اگر نور بالای شما قرار بگیرد سایه ایجاد می کند. سایه ها دشمن شما هستند ، ممکن است در نهایت آرایش شما بیش از آنچه لازم است ، غلیظ شود.

از نور زرد اجتناب کنید

نور زرد در رینگ لایت فاقد وضوح و روشنایی لازم برای یک فیلم یا عکس است. از آنجا که نور زرد کسل کننده است ، می تواند شما را خسته یا بیمار نشان دهد. استفاده از آرایش در این نوع نور نتیجه معکوس دارد ، بدترین قسمت این است که تا وقتی زیر نور طبیعی قرار نگیرید متوجه آن نخواهید شد.

نور فلورسنت بدترین نوع نور است

به نقل از کارشناس روشنایی ، سارا نایت:

“من می گویم که نور فلورسنت بدترین است. همه نقایص صورت شما را نشان می دهد “. این نوع نورپردازی ناخوشایند و بیش از حد روشن است. این منجر به استفاده بیش از حد از پایه ، برنزر ، پودر یا رژ می شود.

clueless gif bad lighting meme

(آلیشیا سیلورستون) در یکی از فیلم های خود در سال 1995 ، نور بد را دلیل بدبختی خود عنوان کرده است. در بالا برخی از دلایلی که چرا نور مناسب می تواند تاثیر مثبتی بر آرایش شما بگذارد را ، بیان کردیم. در حالت ایده آل ، همه ما نور طبیعی کاملی برای کار در هر زمان داریم. آفتاب متأسفانه اینگونه کار نمی کند. و اگر استفاده از آرایش صورت کامل در وسط خیابان به نظر کاری نیست که بخواهید انجام دهید ، قطعاً رینگ لایت بهترین انتخاب برای شماست.

مطالب مرتبطچرا در عکاسی از رینگ لایت استفاده کنیم؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *