قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای تاتو

قیمت و خرید بهترین رینگ لایت برای تاتو

وقتی دو ساعت گذشته را به طرز خسته کننده ای روی مشتری تاتو کرده اید ، آخرین چیزی که می خواهید این است که از شاهکار تمام شده خود عکس بگیرید و عکس به نوعی … ماه باشد. کارهای شما داستانی را بیان می کند و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که این داستان در بهترین نور ممکن دیده می شود.

(رینگ لایت NEEWER FE-480) و (رینگ لایت NEEWER FE-480III) یکی از بهترین رینگ لایت ها برای استفاده در تاتو می باشند.

 

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

 

 

ویدئوی معرفی رینگ لایت های NEEWER FE-480 و NEEWER FE-480III

 

NEEWER FE-480

 

NEEWER FE-480III

هنگام ارسال کار جدید در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، می خواهید بهترین قدم خود را جلو بگذارید. رینگ لایت  می تواند یک راه حل ساده برای اطمینان از داشتن نور با کیفیت برای گرفتن عکس از کار خود باشد ، حتی اگر با iPhone 5C عکاسی می کنید دستیابی به عکس های با کیفیت ، بدون رینگ لایت دشوار است.

وقتی آماده بودید که شگفتی های خود را در اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید ، به سادگی پشت رینگ لایت بایستید و با گوشی یا دوربین خود یک عکس بگیرید. این به مشتریان شما کمک می کند ببینند شما چه کار چالش برانگیزی انجام می دهید بدون اینکه نور بد باعث انحراف آنها از دیدن کار هنری به شکل واقعی شود.

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

رینگ لایت

حتی در حین کار می توانید از رینگ لایت به عنوان چراغ بالای سر استفاده کنید. این روند خال کوبی واقعی را برای شما بسیار راحت تر می کند. به سادگی گلویی رینگ لایت را که به رینگ لایت متصل شده است ، خم کنید ، اکنون شما نوری کاملاً بالای آن آن قسمت از بدن قرار داده اید که قصد دارید روی آن تاتو کنید.

رینگ لایت را می توان بر روی یک پایه قرار داد و در آن فضای کوچک گوشه ای که در دسترس دارید ، قرار داد. کار با آن سخت و دشوار نیست ، می توان آن را به راحتی با کمک دست نصب و جدا کرد.

ما از ساعات طولانی و فکر خلاقانه ای که برای کار خود در نظر گرفته اید قدردانی می کنیم. ما فقط می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کمی نور خوب می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

مطالب مرتبط:  بهترین رینگ لایت برای استریم
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *